Feyza Yeliz Bayındır

İçerik Üreticisi
  
Nisan 2020’den bu yana Yakın İlişkiler ekibinde görev alan Feyza, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Temel Eğitim Bölümü’nde tamamladıktan sonra, aynı üniversitenin Erken Çocukluk Eğitimi Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. İyi Hisset projesinin koordinatörlüğünü yapan Feyza, Yakın Ebeveynlik ve Engelsiz Yakın İlişkiler projelerimizde de görev almakta ve bilimsel içerik üretmektedir.  

yazıları

/
1

Oyun Rehberi

Çocuğunuzla oynadığınız oyunları daha keyifli hale getirecek ve oyun davranışlarınıza katkı sağlayacak bir oyun rehberi hazırladık.

Güçlü Ve Sağlıklı Torun Ve Büyükanne-Büyükbaba İlişkisi

Torun ve büyük ebeveynler arasındaki ilişkinin önemi yadsınamaz. Peki bu ilişkiyi nasıl daha sağlıklı bir hale getirebiliriz?

Güvenli Bağlanma Ve Oyun

Çocukların oyun oynamayı ne kadar çok sevdiğini biliyoruz. Peki ya bağlanma stillerinin çocukların çok sevdiği oyunlarla ne ilgisi var?

3-4 Yaş Grubu İçin Oyun Önerileri

Çocuğunuzla oynamak için yeni oyunlar bulmakta zorlanıyor musunuz? 3-4 yaş grubundaki çocuğunuz için bazı oyun önerilerimiz var!

Oyun Nedir?

Çocukların duygusal, fiziksel ve zihinsel gelişimi için oyunun çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu yazımızda oyunun tanımını ele alıyoruz.

Sosyal Medya Gençleri Nasıl Etkiliyor?

Sosyal medya hesapları sonsuz bir vakit geçirme aracı. Peki bunun üzerimizdeki olumlu ve olumsuz etkileri neler oluyor?

Çocukların Ekran Alışkanlıkları Ve Ebeveyn Rolü

Çocuğunuzun ekran kullanım süresi ellerinizde! Siz ekran karşısında ne kadar vakit geçiriyorsanız çocuğunuz da o oranda ekran kullanıyor.

Mizaç Nedir?

Her çocuk farklı mizaç özelliklerine sahip. Mizaç doğuştan gelse de ebeveynlik tutumlarınız çocuğunuzun özelliklerini etkiliyor.
/
1